Neden Belka ?

Neden Belka ?

Neden Belka ?

Bizler BELKA ailesi olarak ürünümüzün oda,bina ve ev dekarasyonunda ilk kullanımdan itibaren üzerinizde büyük bir etki yaratacağımıza inanıyoruz.Çünkü BELKA eşsiz stili, çok yönlü oluşu ve benzersiz performansı ile evlerinizde,odalarınızda ve duvarlarınızda geleceğin stilini sizlere sunuyor olacaktır..

BELKA, günümüzde boya ve duvar kadığı yerine en iyi alternatif  ürün olduğu gibi aynı zamanda duvar ve tavanlara renk,doku ve stil eklemek için kolay ve uygun maliyetli bir yoldur.BELKA konut,ticari ve idari binaların yanısıra eğitim,sağlık tesisleri,sinema ve kayıt stüdyolarında iç duvar ve tavanlarda kullanımada uygundur.Çünkü BELKA modern ve sofistike iç duvar kaplama malzemesidir.

Yenilik,yüksek oranda esneklik,premium içerik ve üstün performans,BELKA’nın başlangıçta size sunacağı garantilerdir.BELKA her yüzeye uygulanabildiği için günümüzün modern bina ve evlerinin tavan ve iç duvarlarını tek bir kat ile kaplayarak kısa sürede sizlere çözüm sunmaktadır.

BELKA kolaylıkla alçı,çimento,ahşap,metal,cam ve boyalı yüzeyler (akrilik esaslı su yada yağ) de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye uygulanabilmektedir.Ayrıca uygulanacak alanda herhangi bir yüzey deformansyonunda dahi direkt BELKA uygulaması yapılabilir.BELKA yüzey nasıl olursa olsun profesyonel sonuçlar almak için tasarlanmıştır.

BELKA ile bir duvarda kolaylıkla birden çok renk kullanılarak,desen ve duvar resimleri oluşturabilirsiniz.BELKA,sahip olduğu renkler ile duvarlarınızı hayal gücünüzün gitmek istediği yere götürür.
BELKA  duvar ve tavan kaplamada çevreye duyarlı bir çözüm sunmaktadır.Biz ürünümüzün imalatında  çevre dostu ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullandığımız için iç duvar ve tavanlarınızda doğanın güzelliğini ve faydalarını size sunmaktayız.BELKA ağır metal,kimyevi madde veya solvent içermediği için, karıştırma ve uygulama sırasında hiçbir kimyasal reaksiyon oluşturmayan,sağlıklı bir üründür.

Ürünlerimizin uygulanmasında 5 yıl garanti veriyoruz.  BELKA uygulaması yapıldığında,ayrıcalıklı ürün kalitesini ve  performansını farkedip rahatlıkla ürünü kulanmaya devam edeceksiniz