NEDEN BELKA ?

BELKA 10 Kg lık paketler halinde %100 doğal pamuk bazlı bir malzeme olup,ürünle suyun doğru oranda birleşimi ile kullanıma hazır hale gelen,doğa dostu bir üründür.

Diğer mevcut çözümlere göre BELKA’nın  avantajlarını sıralamak istersek;

Renk Çeşitliliği

BELKA, pürüzsüz dokusu ve dekoratif renkleriyle 60 tonda sunuluyor.BELKA renk konusunda,hayalinize göre farklı tonları karıştırarak sınırsız esnekliğe sahiptir.

Koku İçermez

BELKA yeşil bir teknoloji olup %100 doğal pamuktan yapılmıştır.Gerekli olan tek çözücü su olduğundan,uygulama ve kullanım esnasında hiç bir kötü koku yada kimyasal gaz oluşturmaz.

Her Yüzdeyde Uygulanabilir

BELKA yapısı nedeniyle bir çok farklı yüzeyde uygulanabilir.Sıva üzerine BELKA uygulanabildiği gibi ahşap,cam,kumaş,demir,boyalı duvarlar,alçı yada alçısız duvarlarada uygulanabilir.

Neme Karşı Yüksek Direnç

BELKA su bazlı bir kaplama olduğu için, nem nedeniyle duvardan soyulup,dökülmez.

Kolay Temizlenir

BELKA duvardan çıkarılmak istendiği zaman su ile çok kolay çıkarılabildiği gibi,çıkarıldıktan sonra başka bir yerde tekrar kullanılabilir olma özelliğine sahip olmasıdır.Bu özellik BELKA’yı benzer ürünlere göre daha verimli hale getirir.

Isı Yalıtımı Sağlar

Binalardaki termal enerji kayıplarının %66 sının tavan ve duvarlar aracılığıyla olduğunu göz önüne alırsak,BELKA tam bir termal izalatör görevi gördüğü için,enerji kaybını önler.Böylece iç sıcaklığın korunmasına yardımcı olduğu için enerji tasarrufuda sağlayarak, enerji maliyetini %40 düşürür.

Böcek Barındırmaz

BELKA su bazlı karışım olması sebebiyle,hiçbir haşere ve böcek cinsini yüzeyinde barındırmaz.

Kendini Yenileyebilir

Duvarlarda çerceve ve dekarasyon için kullanılan aparatlar söküldükten sonra oluşan delikler zamanla BELKA’nın kendini iyileştirme özelliği sayesinde yok olacaktır.Daha büyük hasar durumunda ise yapılacak tek şey o noktaya su püskürtmektir.

% 100 Doğal

BELKA pamuk,selüloz,doğal yapıştırıcı ve dekoratif mineral taşlar içeren %100 doğal malzemelerden imal edilmiştir.

İşlemin Hızlı Oluşu

BELKA uygulaması 12 ile 24 saat arasında kurumakta olup,diğer yüzey uygulamalarına göre 25 kat daha hızlı performansa sahiptir.

Altyapı İhtiyacı Yoktur

BELKA çimentodan kumaşa,herhangi bir yüzey üzerine tatbik edilebilir.Diğer bir deyişle BELKA duvardaki tüm delik ve boşlukları doldurduğu için,uygulamadan önce yağsız kapalma veya sıva gerektirmez.Yaşam devam ederken BELKA uygulaması yapılabilir.

Kendi Kendini Temizler

BELKA,kullanımı esnasında asla havadaki toz,kurum veya yüzey parçacıklarını emmez.Kullanımı esnasında herhangi bir insan hatası sonucu duvarlarda bazı kirli noktalar (çocukların duvarı çizmesi gibi) oluştuğunda, sadece ihtiyaç duyulan kirli yere su püskürtmektir.

Fiziksel Darbelere Dayanıklıdır

BELKA herhangi bir fiziksel darbeye karşı son derece dayanıklı olduğu gibi,hasar oluşması durumunda ise çözüm hasarlı bölgeye su püskürtmek kadar basittir.

Modası Hiç Geçmez

Doku ve renk sınırlaması olmayan BELKA’nın modası hiçbir zaman geçmez.

Ses İzolasyonu Sağlar

Isı yalıtımı yanısıra,BELKA ses yalıtımıda sağlar.Yüzeyin emiciliğine göre kaplama ses yansımalarını nötralize edip,ev ve ofisinizde akustik bir ortam sağlayarak,yaşamınıza huzur ve konfor getirir.

Işık Koordinasyonu Sağlar

Işık yansıması stresi arttırdığı gibi, odak merkezimizin dağılmasına sebep olur.BELKA yüzeyinin gözenekliliği sayesinde ışık kırılmasına neden olduğundan,aydınlatmanın daha etkin olmasını sağlar.

Yangına Dayanıklıdır

Diğer duvar kaplamalarında yangın riski daha yüksektir,çünkü kimyasallar petrol ve petrol katkılarından oluşur.Ancak; BELKA herhangi bir kimyasal katkı olmadan pamuk ve mineral taşlar gibi %100 doğal liflerden oluştuğundan,doğrudan aleve maruz kalsa bile,yalnızca o bölge yanar,ancak alev diğer alanlara sıçramaz.
web tasarım